Pension ASPEN

Služby & vybavení

Společenská místnost

V přízemí Penzionu ASPEN se nachází společenská místnost o přibližné velikosti 40 m2. V této místnosti se podávají snídaně a je pouze pro návštěvníky pensionu. Místnost je určena kromě snídaní pro příjemné posezení u krbu, sledování TV nebo k jiným společenským zálibám. Pokud si přivezete Vaše oblíbená DVD – je zde k dispozici DVD přehrávač. Pro malé děti je připravena dětská židlička.

Krytý bazén

Po náročném dni na pěším výletě či na kole po Krkonoších či Jizerských horách Vám jistě přijde vhod relaxace v našem krytém bazénu 6×3m.

WI-FI

Wi-Fi připojení k internetu je po celém pensionu a je pro všechny návštěvníky ZDARMA.

Lyžárna

Hned u vstupu do pensionu je místnost určena v zimě k odkládání lyžařského vybavení. V létě je zde možnost uložit kola, kočárky atd.

Snídaně

V případě zájmu Vám snídaně rádi nabídneme za cenu 150,- Kč dospělá osoba a 100,- Kč dítě.

Parkování

Před našim pensionem je soukromé parkoviště s dostatkem místa pro zaparkování Vašeho vozidla. POZOR naše parkoviště se v zimě UDRŽUJE!!! – nemusíte házet sníh abyste mohli použít své auto!

Vybavení pro nejmenší

Zdarma nabízíme vypůjčení dvou dětských postýlek – včetně povlečení, dvou dětských stoliček a dvě vaničky na koupání.

Televize

V každém apartmánu nebo bytě je jedna televize se satelitem a digitálním přijímačem, který nabízí kromě českých programů i cca 200 zahraničních kanálů. Všechny naše televizory mají USB rozhraní a přehrávají filmy ve formátu .avi a .wmp. Stačí mít pouze „flešku“ s filmem…

+420 721 335 007

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa

Web by SURA